+370 610 21218

Mūsų autoservisas - Jūsų paslaugoms!

 

Ką jaučiate, kai Jūsų automobilis puikiai atrodo ir dirba kaip laikrodis? 

"Vikroma" - 1998m. įsteigta uždaroji akcinė bendrovė, montuojanti automobilinę dujų įrangą į lengvuosius ir krovininius automobilius, prekiaujanti dujų įranga.

Mūsų darbuotojai profesionaliai atlieka visus darbus, susijusius su dujų įranga, jos montavimu, remontu, profilaktika, atliekama kompiuterinė diagnostika ir kt.

Puikiai atlikti savo darbą mums padeda naujausios technologijos, šiuolaikiška diagnostikos įranga. Mes suteikiame savo darbams garantiją ir vertinam Jūsų laiką.

Autoservise nustatytos dujinės įrangos bei jos remonto kainos Jus maloniai nustebins. Mūsų serviso suderintas techninis procesas leidžia laikyti dujų įrangos montavimo bei dujinės įrangos remonto kainas žemam lygyje, kompensuojant tai darbų kiekiu, kurį atlieka mūsų servisas.

Mes rūpinamės savo klientais ir bandome pilnai izoliuoti Jus nuo galvos skausmo, susijusio su automobilių dujinės įrangos remontu. Aukštas profesionalus specialistų lygis, pilnas paslaugų spektras, patogi ir prieinama vieta išskiria mūsų servisą iš kitų autoservisų. Mūsų firma išskirtina tuo, kad montuojant dujų įrangą visada lituojami laidai, todėl laikui bėgant kontaktai nesioksiduoja.